Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Biuletyn Informacji Publicznej

SPOSÓB ZAŁATWIANIA SPRAW

Przyjmowanie interesantów odbywa się codziennie  w godzinach pracy Ośrodka.

 Przyjmowanie, rozpatrywanie i załatwianie skarg / reklamacji lub odwołań:

1. Skargi / reklamacje lub odwołania dotyczące świadczonych przez Podkarpacki Osrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale usług mogą być zgłaszane przez składającego skargę / reklamację lub odwołanie w formie:
- pisemnej za pośrednictwem poczty na adres: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ul. Suszyckich 9, 36-040 Boguchwała, faksu pod numer (17) 870 15 02, poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub doręczone osobiście do sekretariatu mieszczącego się w budynku PODR w Boguchwale ul. Suszyckich 9.
- ustnej, wówczas pracownik sekretariatu PODR, powinien w obecności klienta wypełnić formularz "Zgłoszenie reklamacji / skargi / odwołania" i uzyskać jego podpis a następnie postępować tak jak przy pisemnym zgłoszeniu reklamacji.

2. Uprawnionymi do przyjmowania skarg i reklamacji lub odwołań jest pracownik sekretariatu PODR, który przyjęte i zarejestrowane zgłoszenie przekazuje Dyrektorowi PODR.

3. Pozostali pracownicy nie są uprawnieni do przyjmowania tego rodzaju dokumentów i zgłoszeń ustnych, w takiej sytuacji należy osobę składającą skargę lub reklamację skierować do sekretariatu PODR.

4. Klient może złożyć odwołanie od decyzji wydanej przez PODR w terminie 14 dni od dnia otrzymania odpowiedzi.

5. Odwołania od decyzji wydanej przez PODR nalezy składać w formie pisemnej za pośrednictwem poczty na adres: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ul. Suszyckich 9, 36-040 Boguchwała, faksu pod numer (17)8701502, poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub doręczone osobiście do sekretariatu mieszczącego się w budynku PODR w Boguchwale ul. Suszyckich 9.

Utworzył: Sylwia Rybczak

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Biuletyn Informacji Publicznej
.